Я нічого йому не винен, – Зеленський про Авакова

Джерело:
24.ua Новости

Дата публікації:
10/10/2019 12:07

Постійна адреса новини:
http://www.vsinovyny.com/6284601

Я нічого йому не винен, – Зеленський про Авакова

 

10/10/2019 12:07 // 24.ua Новости

Володимир Зеленський наголосив, що у теперішнього глави МВС Арсена Авакова, який очолював відомство і до його президентства, є випробувальний термін.

Водночас команда президента хоче побачити нові обличчя у Міністерстві внутрішніх справ, про це він сказав журналістам у Києві під час пресбрифінгу на Kyiv Food Market.

Зокрема, Зеленський нагадав про нового керівника Нацполіції Ігоря Клименка та нового очільника прикордонної служби Сергія Дейнека. Він зазначив, що "про це домовлявся з міністром внутрішніх справ і з говорив Кабміном".

Щодо того, що на посаді міністра внутрішніх справ залишився Арсен Аваков, Зеленський наголосив: "Нічого йому не винен і не повинен".

Є випробувальний термін. Я всім міністрам і правоохоронцям сказав відверто – реальні справи. Будь ласка, принесіть нам до кінця року. Не буде – ми усіх звільнимо,
– наголосив Зеленський. 

Чому залишили Авакова?

29 серпня Верховна Рада призначила нових міністрів в уряд. Серед них залишились 2 міністри попереднього уряду: Арсен Аваков і Оксана Маркарова.

  • Призначення Авакова викликало обурення. Напередодні засідання Ради українці навіть влаштували протест "Аваков – чорт".
  • Згодом Олексій Гончарук заявив, що рішення залишити Авакова у новому уряді було одним із найскладніших. Проте, главі МВС чітко "окреслили червоні лінії", за які не можна переступати.

провали авакова на посаді глави мвс
Провали Авакова на посаді глави МВС / Інфографіка 24 каналу

 

» Читати повністю

 

« Наступна новина з архіву
Росіяни готують Vodafone Ukraine до продажу: кому дістанеться компанія
  Попередня новина з архіву
Зінченко міг грати за Росію: екс-тренер збірної України розповів, як рятували зірку Ман Сіті
»

 

 
© 2026 www.vsinovyny.com