Джерело:
24.ua Новости
Дата публікації:
10/10/2019 12:42
Постійна адреса новини:
http://www.vsinovyny.com/6284720
10/10/2019 12:42 // 24.ua Новости
Українцям не треба боятися того, чого не треба боятися, сказав Володимир Зеленський, коментуючи ситуацію з протестами громадян проти введення в дію формули Штайнмаєра. Гарант розповів, за яких умов Україна не піде на мир, під час пресмарафону, що триває у Києві.
Якщо я, як людина, відчую, що не буде діалогу, – діла не буде. Якщо я відчую, що всі готові щось робити, аби припинити війну, ми будемо говорити про формат виведення військ тощо. Якщо ж ні, якщо я відчую, що ми ніяк не можемо контролювати ані вибори на Донбасі, ані наш кордон, я повернусь до вас і ми більше ніколи не будемо йти по цьому плану, а шукатимемо інший вихід,
– наголосив гарант.
| « |
Наступна новина з архіву Українські клуби зіграють один проти одного у Кубку Європи ФІБА |
Попередня новина з архіву Солістка The Hardkiss Юлія Саніна зізналася, що Вал Бебко став її першим чоловіком |
» | |
|
|
||||