В Одеській області до лікарні потрапив 6-річний хлопчик, який випив горілку на кладовищі

Джерело:
TSN.UA

Дата публікації:
10/05/2021 13:58

Постійна адреса новини:
http://www.vsinovyny.com/7836059

В Одеській області до лікарні потрапив 6-річний хлопчик, який випив горілку на кладовищі

 

10/05/2021 13:58 // TSN.UA

У поліції стверджують, що наразі життю дитини нічого не загрожує.

 

» Читати повністю

 

« Наступна новина з архіву
Незвичний гість: поблизу метро Києва помітили оленя
  Попередня новина з архіву
Роман Сасанчин показав, як його мама вчиться ходити після двох місяців боротьби з COVID-19
»

 

 
© 2026 www.vsinovyny.com